Our emails are beautiful as well

Sign up to receive exclusive updates and get access to our private events.

homepage-picture-1024x383.jpg

T
e
r
z
i
l
i
k

K
i
ş
i
y
e
ö
z
e
l
d
i
k
i
m
d
e
n
e
y
i
m
i

Scabal’da giyim; içten dışa hazırlanmış bir takım elbisede, ölçümlerinize ve kişiselleştirilmiş detaylarınıza göre, en iyi kumaşları seçip, stilinizi yeniden şekillendirilecek terzilik tekniklerini keşfetmekle başlar.

Sonbahar/Kış 2018

İlham her zaman hedefe bağlı ilerlemez,aynı zamanda keşif anında da ortaya çıkar.

scabal-tailoring-ss18

Koleksiyon, tasarımlarına ve kumaş seçeneklerine rahat bir his veriyor. Pamuk, keten, tiftik ve yün karışımları, hem spor giyim hem de resmi kıyafetler için hafif ve mevsimsel bir görünüm sağlar.

El yapımı

Her takımın başlangıç noktası

scabal-tailoring-ss182

Scabal, yetenek ve zanaatkarlığa olan bağlılığıyla gurur duyuyor. Hammaddeyi bir ayrım ürününe dönüştürmek için elimizle çalışıyoruz. Süreç bir sanat biçimidir, çünkü bizim için, tutkuya, yeteneğe ve nefis bir şey yaratmak için dokunuşa sahip olan yalnızca gerçek bir ustadır. Yünden, modern beyefendiler için yüksek kaliteli giysiler üretiyoruz. Özen, yaratıcılık ve özgün zanaat olmadan benzersiz bir kıyafer oluşturulamıyacağına inanıyoruz.

KİŞİYE ÖZEL

Sartorial bir deneyim

scabal-tailoring-ss183

Ölçüye göre uyarlanmış bir elbiseyi kişiselleştirmek, giysiyi zevkinize göre uyarlamak, seçimlerinizi dengelemek ve titiz şartlarınıza uygun bir takım elbiseden yararlanmakla ilgilidir. El yapımı ilikler, özel desenli astarlar ve isminize özel nakışlar, giysilerinizin üzerinde silinmez bir iz bırakacaktır. İsteğinize uygun yaka model ve ölçüleri pantalon tarzları sizin istekleriniz ve bizim tavsiyelerimizin birleşmesi ile tarafınıza teslim edilecektir.

DERİ

Sana Özel

scabal-tailoring-ss184

Scabal tarafından tasarlanmış İtalyada elde dikilerek üretilmiştir.

Dünyanın En İyi Kumaşları

scabal-tailoring-ss18-fabric

Scabal'da her şey kumaş ile başlar; bu nedenle müşterilerimize en son seçim doğrultusunda ölçüm yapmayı teklif ediyoruz. Ayrıcalıklı İngiliz kumaşlarımız, saf keten ve kaşmirler ile nadir dikim tekniklerimiz sizlere sunulmakta.

Keşfet

SMOKİN

Özel günlerinizde Scabal her zaman yanıızda.

scabal-tailoring-ss18-formal

Klasik bir smokin, Scabal dostlarımızın her birinin kişisel zevk ve ihtiyaçlarına göre hazırlanır.

Randevu alın

Terzimiz ve satış uzmanlarımız bir takım elbiseyi kişiselleştirilirken benzersiz seçenek hakkında size bilgi verecektir. Elbisenizin yapımınında model ve kulalnılacak her türlü malzemeye profesyonel ekibimiz ile birlikte karar verebilirsiniz. Sonuçta ortaya çıkan takım, severek bütçenize uygun ve zekle giyeceginiz bir şaheser olacaktır.

Close
WeChat QR code
Loading